İade

Mesafeli Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında müşterimiz kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde [email protected] adresine e-posta yolu ile açık bir bildirimde bulunulması ve ürünün Mesafeli Satış Sözleşmesinde belirtilen cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerden olmaması gerekir. Müşterimiz, cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi yönelttiği tarihten itibaren azami 10 (on) gün içinde ürünü adresimize adresine ya da yetkilendirmiş olduğu kişiye geri göndermek zorundadır.

 

Bildirim

Kargo ile geri gönderim

İade edilmek istenen ürünler kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir.

Kutu içeriğindeki “İade Formu” doldurulmalı ve imzalanmalıdır.

Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri için “İade Faturası” kesilmelidir aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

Ürün/ürünleri Yurtiçi Kargo ile "Başaran Ayakkabı Maltepe İstanbul" anlaşması ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderimde kargo ücreti kabul edilmemektedir.

İade Adresi:

 

Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi Koruma Çıkmazı Kardeşler Apt.No:1/a  Maltepe/İstanbul

Geri Ödeme :

İade talebiniz onaylandığında, iade bedeliniz otomatik olarak alışverişinizin yapıldığı kredi kartına iade edilir.

İade bedelinizin kartınıza ulaşması, ilgili bankanın iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.